Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem

POZNAJ NAS

Nasza firma

Panel ma już prawie 20 lat!

Internetowy panel IMAS OnLine istnieje od września 2005 roku i cały czas prowadzony jest przez Instytut Badań Rynku i Opinii Społecznej IMAS International z Wrocławia. W tym czasie przeprowadziliśmy grubo ponad tysiąc projektów badawczych, w których wypełniono ponad milion ankiet internetowych!

Kierujemy się zasadami

Mamy prosty przepis na pracę - traktujemy każdego panelistę z szacunkiem. Nie obiecujemy niczego, czego nie moglibyśmy spełnić. Mówimy wprost, czego oczekujemy od naszych panelistów, a czego może od nas oczekiwać panelista. Wierzymy, że dzięki temu każdy znajdzie w naszym panelu swoje miejsce.

Jak działa panel i po co to robimy?

Panel działa na zasadach dobrowolnej współpracy opartej na jasnych zasadach. Proponujemy wypełnianie ankiet w zamian za wynagrodzenie. Robimy to po to, by nasi klienci mogli dostać zebrane wypowiedzi dużych grup osób w postaci raportu. Z raportów wyciągane są wnioski, które pomagają w podejmowaniu decyzji związanych z produkcją, dystrybucją, czy też reklamą.

Czym się na co dzień zajmujemy?

Jesteśmy profesjonalną firmą badawczą, działającą w Polsce od 1994 roku. Na co dzień spotykamy się z ludźmi w Internecie i poza nim i rozmawiamy o otaczającym ich świecie - o kupowanych produktach, o zwyczajach, o polityce. Dzięki takim rozmowom możliwe jest podejmowanie lepszych i bardziej skutecznych decyzji marketingowych oraz społecznych.

Kogo wspieramy?

Od 2009 roku nasi paneliści wspierają trzy organizacje: Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko", Fundację Świętego Mikołaja oraz Polską Akcję Humanitarną. Każdy panelista może przekazać, ale nie musi, część swojego wynagrodzenia na jedną z nich. Wsparcie jest dobrowolne.

Nasz zespół

Marcin Piwowarczyk

szef zespołu

Klaudia Dłużewska

odpowiedzialna za realizacje badań, programowanie ankiet badawczych i kontakt z panelistami

Kinga Baś

odpowiedzialna za realizacje badań, programowanie ankiet badawczych i kontakt z panelistami