Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem
IMAS ONLINE BLOG

Nowe na blogu

18 marca 2022

Każde kliknięcie w ankietę IMAS OnLine wspiera Ukrainę

Informujemy, że od marca 2022 roku, aż do odwołania IMAS OnLine nalicza za każde kliknięcie w link do ankiety 1 dodatkowy punkt tytułem wsparcie dla Ukrainy i jej mieszkańców. Raz w miesiącu suma zebranych punktów będzie dzielona i wpłacana na konta dwóch organizacji powiązanych z naszym panelem, tj. Polskiej Akcji Humanitarnej, organizatora akcji „SOS Ukraina” […]

Komentowanie zamknięte
23 maja 2018

Zmiany w polityce prywatności IMAS OnLine

25 maja 2018 roku zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych. W celu dostosowania się do nich, zaktualizowaliśmy Politykę Prywatności panelu IMAS OnLine. Dopisaliśmy do niej sekcję „Ochrona danych osobowych Uczestników” informującą o zasadach poufności i ochrony danych osobowych Uczestników, zgodnie z założeniami Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Zachęcamy do zapoznania się […]

9 czerwca 2015

Wymień punkty zebrane w IMAS OnLine na akcję #SOS Nepal

Od dziś można przekazywać celowe wypłaty punktów na akcję Polskiej Akcji Humanitarnej „SOS Nepal”. Zachęcamy wszystkich naszych panelistów do włączenia się do tej akcji. Wystarczy zalogować się do serwisu i w zakładce wypłaty wybrać opcję Cel Charytatywny – wpłata na Polską Akcję Humanitarną „SOS Nepal”.

Komentowanie zamknięte
24 marca 2014

Zmiana regulaminu IMAS Online!

Dokonaliśmy zmian w Regulaminie, które wchodzą w życie z dniem 24 marca 2014 roku. Zachęcamy Was, byście uważnie przeczytali poniższy wpis oraz najnowszą wersję Regulaminu, która dostępna jest na stronie internetowej Panelu. Poniżej opisujemy kilka najważniejszych zmian.

18 marca 2013

Dwadzieścia lat niesienia nadziei – poznajcie Polską Akcję Humanitarną

Chcielibyśmy przedstawić Wam sylwetkę kolejnej organizacji charytatywnej, z którą współpracujemy, umożliwiając naszym panelistom przekazanie na jej rzecz wynagrodzenia za udział w ankietach.

Komentowanie zamknięte
6 listopada 2012

Razem Mimo Wszystko – poznajcie Fundację Anny Dymnej

Kontynuujemy prezentację fundacji, które wspierają nasi paneliści. W lipcu prezentowaliśmy Fundację Świętego Mikołaja, w tym wpisie chcemy Wam przybliżyć działania Fundacji „Mimo Wszystko”.

Komentowanie zamknięte
10 lipca 2012

Rozumieć i pomagać – poznajcie Fundację Świętego Mikołaja.

Wielu panelistów wspiera za naszym pośrednictwem organizacje charytatywne. Dziękujemy za to! W ramach propagowania takiej aktywności, zamierzamy trochę przybliżyć ich działania. Jako pierwszą poznajcie Fundację Świętego Mikołaja!

5 kwietnia 2012

Wprowadzamy naliczanie punktów za rozpoczęte ankiety!

Od kwietnia tego roku wprowadziliśmy wynagradzanie za rozpoczęte ankiety! Stosowna informacja znajdzie się w zaproszeniach do badania.

9 listopada 2011

Dlaczego lubicie marki na Facebooku?

Po dłuższej nieobecności na blogu odkurzamy wirtualne pajęczyny i przychodzimy z ciekawymi wynikami badania. Przedstawiamy Wam wyniki raportu, który został przygotowany w oparciu o wrześniowe badanie Omnibus Online, w którym wzięło udział 510 panelistów IMAS OnLine. Zapytaliśmy Was o to, dlaczego klikacie „Lubię to” lub „Nie lubię” na portalu Facebook. Zobaczcie wyniki, a jak Was zainteresują – skomentujcie.

Komentowanie zamknięte
21 marca 2011

Przelewy w IMAS OnLine

Chcemy Was poinformować, że kilka dni temu ponownie włączyliśmy możliwość wypłacania punktów w postaci przelewów. Od dzisiaj możecie dokonywać wypłat wartych 30 zł, 40 zł i 50 zł.Możliwość ta była dostępna sporadycznie w ostatnich miesiącach, ale okazało się, że powodowała ona kilka błędów w aplikacji, które postanowiliśmy usunąć.