Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem
IMAS ONLINE BLOG

Nowe na blogu

9 czerwca 2015

Wymień punkty zebrane w IMAS OnLine na akcję #SOS Nepal

Od dziś można przekazywać celowe wypłaty punktów na akcję Polskiej Akcji Humanitarnej „SOS Nepal”. Zachęcamy wszystkich naszych panelistów do włączenia się do tej akcji. Wystarczy zalogować się do serwisu i w zakładce wypłaty wybrać opcję Cel Charytatywny – wpłata na Polską Akcję Humanitarną „SOS Nepal”.

24 marca 2014

Zmiana regulaminu IMAS Online!

Dokonaliśmy zmian w Regulaminie, które wchodzą w życie z dniem 24 marca 2014 roku. Zachęcamy Was, byście uważnie przeczytali poniższy wpis oraz najnowszą wersję Regulaminu, która dostępna jest na stronie internetowej Panelu. Poniżej opisujemy kilka najważniejszych zmian.

18 marca 2013

Dwadzieścia lat niesienia nadziei – poznajcie Polską Akcję Humanitarną

Chcielibyśmy przedstawić Wam sylwetkę kolejnej organizacji charytatywnej, z którą współpracujemy, umożliwiając naszym panelistom przekazanie na jej rzecz wynagrodzenia za udział w ankietach.

6 listopada 2012

Razem Mimo Wszystko – poznajcie Fundację Anny Dymnej

Kontynuujemy prezentację fundacji, które wspierają nasi paneliści. W lipcu prezentowaliśmy Fundację Świętego Mikołaja, w tym wpisie chcemy Wam przybliżyć działania Fundacji „Mimo Wszystko”.

10 lipca 2012

Rozumieć i pomagać – poznajcie Fundację Świętego Mikołaja.

Wielu panelistów wspiera za naszym pośrednictwem organizacje charytatywne. Dziękujemy za to! W ramach propagowania takiej aktywności, zamierzamy trochę przybliżyć ich działania. Jako pierwszą poznajcie Fundację Świętego Mikołaja!

5 kwietnia 2012

Wprowadzamy naliczanie punktów za rozpoczęte ankiety!

Od kwietnia tego roku wprowadziliśmy wynagradzanie za rozpoczęte ankiety! Stosowna informacja znajdzie się w zaproszeniach do badania.

9 listopada 2011

Dlaczego lubicie marki na Facebooku?

Po dłuższej nieobecności na blogu odkurzamy wirtualne pajęczyny i przychodzimy z ciekawymi wynikami badania. Przedstawiamy Wam wyniki raportu, który został przygotowany w oparciu o wrześniowe badanie Omnibus Online, w którym wzięło udział 510 panelistów IMAS OnLine. Zapytaliśmy Was o to, dlaczego klikacie „Lubię to” lub „Nie lubię” na portalu Facebook. Zobaczcie wyniki, a jak Was zainteresują – skomentujcie.

21 marca 2011

Przelewy w IMAS OnLine

Chcemy Was poinformować, że kilka dni temu ponownie włączyliśmy możliwość wypłacania punktów w postaci przelewów. Od dzisiaj możecie dokonywać wypłat wartych 30 zł, 40 zł i 50 zł.Możliwość ta była dostępna sporadycznie w ostatnich miesiącach, ale okazało się, że powodowała ona kilka błędów w aplikacji, które postanowiliśmy usunąć.

13 grudnia 2010

Nowe konto panelisty

Przez ostatnie miesiące ciężko pracowaliśmy nad wprowadzaniem nowego konta panelisty. Pierwsze zmiany mogliście zauważyć już jakiś czas temu, mamy nadzieję, że diametralna zmiana wyglądu IMAS OnLine przypadła wam do gustu.