Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem
IMAS ONLINE BLOG
Nowe konto panelisty IMAS OnLine
24 marca 2014

Zmiana regulaminu IMAS Online!

Dokonaliśmy zmian w Regulaminie, które wchodzą w życie z dniem 24 marca 2014 roku. Zachęcamy Was, byście uważnie przeczytali poniższy wpis oraz najnowszą wersję Regulaminu, która dostępna jest na stronie internetowej Panelu. Poniżej opisujemy kilka najważniejszych zmian.

Co się zmieniło?

1. Wprowadziliśmy definicję uczestnika nieaktywnego, który nie uczestniczył w żadnej formie badania od ponad 12 miesięcy.

Zauważyliśmy, że część Uczestników po pewnym czasie przestaje reagować na nasze wiadomości, np. z powodu zmiany skrzynki e-mail lub niezgłoszonej rezygnacji. Nie chcemy przetrzymywać w bazie nadmiarowych danych osobowych i w związku z tym będziemy powiadamiać takie osoby o tym, że od roku ich z nami nie ma i będziemy zadawać pytanie, czy chcą w dalszym ciągu z nami współpracować. W przypadku braku odpowiedzi przez kolejne 30 dni, będziemy te dane kasować z bazy Panelu, a środki pieniężne umarzać (pkt. 8.2).

2. Wprowadziliśmy możliwość regularnego brania udziału w ankietach telefonicznych.

Niektóre projekty realizowane przez naszą firmę wymagają kontaktu telefonicznego. Uczestnictwo w ankietach telefonicznych będzie wynagradzane na podobnych warunkach, jak udział w ankietach internetowych (pkt. 1).

3. Opisaliśmy sposoby kontroli badań internetowych.

Jak zapewne wiecie, nasze badania są regularnie kontrolowane i nierzetelne ankiety są odrzucane przez nas lub przez naszych klientów. W nowym regulaminie dookreśliliśmy zachowania, które są dla nas niepożądane i za które będą anulowane punkty wypłacane za dany projekt (pkt. 4.4).

Poprawiliśmy też opis zasady trzech przewinień – jeśli niepożądane zachowania zauważymy w trzech projektach, będziemy usuwali konta takich Uczestników (pkt. 7.2). Prosimy jednak nie obawiać się, zdecydowana większość respondentów w naszych projektach uczestniczy wspaniale – niepożądane zachowania przejawia kilka procent respondentów.

Inne zmiany

Regulamin zmienił się także w innych miejscach, choć zmiany te podyktowane były przede wszystkim uporządkowaniem jego zawartości (np. pkt. 5.4 o terminach wypłat). Zachęcamy do przeczytania całości!

Co dalej robić?

Paneliści, którzy nie mają zastrzeżeń do zmian w Regulaminie, nie muszą nic robić – dalsze uczestnictwo w Panelu będzie oznaczało akceptację Regulaminu.

Osoby, które z jakichś powodów nie zaakceptują zmian, mają prawo w każdym momencie zrezygnować z przynależności do Panelu. W tym celu należy zalogować się do swojego konta, wypłacić pozostające punkty i dokonać rezygnacji. Mamy jednak nadzieję, że zostaniecie z nami!

Zespół IMAS OnLine

 

Liczba komentarzy: 3

 1. Macko25 pisze:

  Ktoś z mających panel tutaj może się wypowiedzieć, czy wszystko przebiega bez zastrzeżeń?

 2. Marcin Piwowarczyk (IMAS OnLine) pisze:

  Witaj Macko,
  tak, wszystko przebiega bez zastrzeżeń :)
  Pozdrawiamy,
  IMAS OnLine

 3. paweł pisze:

  wszystko przebiega bez zastrzeżeń ,