Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem
IMAS ONLINE BLOG
przelewy bankowe
21 marca 2011

Przelewy w IMAS OnLine

Chcemy Was poinformować, że kilka dni temu ponownie włączyliśmy możliwość wypłacania punktów w postaci przelewów. Od dzisiaj możecie dokonywać wypłat wartych 30 zł, 40 zł i 50 zł.Możliwość ta była dostępna sporadycznie w ostatnich miesiącach, ale okazało się, że powodowała ona kilka błędów w aplikacji, które postanowiliśmy usunąć.

Jak dokonać wypłaty w formie przelewu?

Trzeba się zalogować, a następnie przejść do zakładki „Punkty i wymiana”, następnie kliknąć „Wymiana”. Na liście nagród dostępne sa nowe formy wypłaty – przelewy na konto. Spróbujmy wypłacić 50 zł:

Klikamy (jeśli to możliwe, trzeba mieć zgromadzone 500 pkt, aby tego dokonać) na słowo „wymień”. W tym momencie jeszcze nie wykonujemy zlecenia wypłaty, będzie to wymagało potwierdzenia na końcu procesu zamówienia. Wypełniamy formularz zamówienia, wraz kontem bankowym:

Po naciśnięciu przycisku „Dalej” zostanie wykonana procedura sprawdzenia, czy numer konta jest prawidłowy, tzn. z punktu widzenia formalnego jest to numer poprawny. Osoby zainteresowane, jak się sprawdza numery kont, odsyłamy do artykułu na Wikipedii. Jeśli numer jest niepoprawny, pojawi się komunikat:

Po wpisaniu numeru poprawnego, należy dokonać weryfikacji danych, a następnie kliknąć przycisk „Wyślij„, aby dokonać zamówienia.

Koniec zamówienia. Masz ok. 24 godzin na zmianę swojej decyzji i cofnięcie jej. Aby wycofać swoją decyzję, trzeba  wejść do zakładki „Dokonane wymiany” i kliknąć „Zrezygnuj”.

I na koniec najważniejsze: przelewy realizowane są dwa razy w miesiącu: w połowie i pod koniec miesiąca. Prosimy cierpliwie czekać na przelewy!

 

Liczba komentarzy: 3

 1. Patrycja pisze:

  Super, nie mogłam się doczekać

 2. Ewa pisze:

  A kiedy można będzie zapraszać znajomych?

 3. IMAS OnLine pisze:

  Dobry wieczór, dziękujemy za zainteresowanie, ale niestety – nieprędko.
  Zrobiliśmy testy i nie wypadłu pomyślnie. Prosimy uzbroić się w cierpliwość!